عصر بازاربرنج

آغاز ثبت‌نام استخدام ۵۲ نفر در سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر

عصر اعتبار- شرکت کار و تامین سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور به شکل قرارداد موقت شرکتی اقدام به جذب نیرو کند.

آغاز ثبت‌نام استخدام ۵۲ نفر در سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، استخدام در این شرکت در گروه های شغلی بهیار، کمک پرستار(بهدار)، متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و...)، منشی پزشکی، متصدی خدمات داروئی (دارویار)، انباردار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان)، متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) است.

  ثبت نام افراد واجد شرایط به صـورت اینترنتی از روز پنجشـنبه 3 مهرماه 1399 تا پایان روز شـنبه 12 مهرماه 1399 انجام خواهد پذیرفت. متقاضــیان باید در مدت زمان فوق، نســبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

  علاقمندان می توانند جهت نام نویسی و ثبت نام به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه نمایند.

  همچنین آگهی کامل و شرایط استخدام در سایت شرکت کار و تامین به نشانی Karotamin.ir و جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قابل رویت است.

  داشتن حداقل 18 سال تمام و حداکثر 26 سال تمام و احتساب پایان خدمت به حداکثر سن از جمله شرایط عمومی داوطلبان است. ضمن اینکه حداکثر سن برای شغل های «بهیار» و «کمک پرستار»، 30 سال اعلام شده است.

  در شرایط احراز مشاغل موردنیاز شرکت کار و تامین مدرک تحصیلی متقاضیان استخدام دیپلم و فوق دیپلم عنوان شده و آزمون مذکور در تاریخ 2 آبان 99 برگزار می شود.

  گفتنی است در استان بوشهر مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون برای جذب 52 نفر واجد شرایط، توسط جهاد دانشگاهی استان بوشهر انجام خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو