عصر بازاربرنج

انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه‌های تازه تاسیس؛ به زودی

عصر اعتبار- مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از انعقاد قرارداد این سازمان با داروخانه‌های تازه تاسیس درآینده‌ای نزدیک خبر داد.

انعقاد قرارداد بیمه سلامت با داروخانه‌های تازه تاسیس؛ به زودی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی ناصحی بمناسبت هفته بیمه سلامت، گفت: طی حضور انجمن داروسازان ایران در سازمان بیمه سلامت ایران و توافقات صورت گرفته مقرر شد که با داروسازان جوانی که عمدتا در مناطق محروم و حاشیه شهرها اقدام به تاسیس داروخانه کرده‌اند قرارداد منعقد شود تا حمایت وانگیزه مناسبی برای آنان ایجاد شود.

    مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه این اقدام دراولین فرصت و پس از بررسی‌های کامل انجام خواهد شد، ادامه داد: این موضوع تحولی بزرگ در جامعه داروسازی ایجاد خواهد کرد به نحوی که حتی با داروخانه‌های تهران که هزینه بالاتری نسبت به سایر استانها دارند نیز قرارداد منعقد خواهد شد.

    بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت، ناصحی گفت: مدت‌ها بود که به دلیل کمبود منابع عقد قرارداد جدیدی با برخی مراکز و داروخانه‌ها نداشتیم . مراکز پاراکلینیک، آزمایشگاه‌ها، مراکز رادیولوژی و توانبخشی جدید در لیست بیمه نبودند به همین جهت این نوید را می دهیم که این فرصت برای این مراکز نیز ایجاد خواهد شد.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی