عصر بازاربرنج

افزایش سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه‌های غیرحضوری بانک مهر ایران

عصر اعتبار- انتقال وجه کارت به کارت از درگاه‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از مبلغ ۳۰ میلیون ریال به ۶۰ میلیون ریال افزایش یافت.

افزایش سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه‌های غیرحضوری بانک مهر ایران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور و موج سوم شیوع ویروس کرونا و برای تسهیل استفاده مشتریان گرامی از درگاه‌های غیرحضوری و کاهش مراجعات حضوری مردم به شعب و دستگاه‌های خودپرداز، سقف مبلغ کارت به کارت از درگاه‌های غیرحضوری بانک مهر ایران افزایش یافت.

  در این راستا سقف انتقال وجه کارت به کارت از درگاه‌های بانک مهر ایران از مبلغ 30 میلیون ریال به 60 میلیون ریال افزایش یافت. تا اطلاع ثانوی و به‌صورت موقت سقف صدور کارت‌های هدیه نیز تا مبلغ 20 میلیون ریال افزایش یافت.

  همچنین با توجه به امکان تمدید کارت‌های بانکی تا پایان سال 1399 بدون حضور مشتری، تاریخ انقضای تمام کارت‌های بانکی که زمان منقضی شدن آن‌ها در بازه زمانی تیرماه 1399 تا تیر ماه 1400 بود، به مدت یک سال افزایش یافت.

  بانک مهر ایران امیدوار است مشتریان گرامی با استفاده بیش از پیش از ابزارهای بانکداری الکترونیکی، مراجعات خود به شعب این بانک را کاهش دهند و سلامتی خود را در رفت‌وآمدهای مختلف به خطر نیندازند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی