عصر بازاربرنج

پیش‌بینی جی‌پی‌ مورگان؛

اقتصاد آمریکا در سه ماهه اول ۲۰۲۱ به علت کرونا منفی خواهد شد

عصر اعتبار- جی‌پی مورگان به اولین بانک بزرگ آمریکایی تبدیل شد که پیش‌بینی کرد رشد اقتصادی این کشور در ۳ ماهه اول سال آینده به علت بازگشت کرونا و محدودیت‌های قرنطینه‌ای منفی خواهد شد.

اقتصاد آمریکا در سه ماهه اول ۲۰۲۱ به علت کرونا منفی خواهد شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، جی‌پی مورگان به اولین بانک بزرگ آمریکایی تبدیل شد که پیش‌بینی کرد رشد اقتصادی این کشور در 3 ماهه اول سال آینده به علت بازگشت کرونا و محدودیت‌های قرنطینه‌ای منفی خواهد شد.

  این در حالی است که فعلاً سایر شرکت‌ها و تحلیل‌گران وال‌استریت رشدی مثبت برای سه ماهه اول سال آینده پیش‌بینی کرده‌اند و انتظار دارند رشد اقتصادی در سال آینده بهبود یابد.

  البته اقتصاددانان جی‌پی مورگان انتظار دارند در 3 ماهه دوم و سوم سال آینده به علت خبرهای خوب واکسن کرونا رشد اقتصادی مثبت شود. انها همچنین پیش‌بینی می‌کنند در انتهای 3 ماهه اول یک بسته کمک 1 تریلیون دلاری تصویب شود که روند ریکاوری اقتصادی را بهبود ببخشد.

  طبق پیش‌بینی این بانک اقتصاد آمریکا پس از رشد 2.8 درصدی در سه ماهه چهارم امسال، اولین 3 ماهه از سال آینده را با افتی 1 درصدی آغاز خواهد کرد و به دنبال آن در 3 ماهه دوم و سوم به ترتیب 4.5 درصد و 6.4 درصد رشد خواهد کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو