عصر بازاربرنج

شنبه هشتم آذر ۹۹

سکه یکصد هزار تومان کاهش یافت

عصر اعتبار- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز ( هشتم آذرماه) با افت ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه گذشته با سقوط به کانال ۱۰ میلیون تومانی پس از ماه ها، ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه یکصد هزار تومان کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از یرنا، در ساعت 13 و 45 دقیقه امروز، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز پنجشنبه  گذشته به 10 میلیون و 800 هزار تومان رسید، اما سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بدون تغییر قیمت 10 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد.

  همچنین قیمت نیم سکه بهار آزادی با 50 هزار تومان کاهش برابر با پنج میلیون و 650 هزار تومان، ربع سکه بدون تغییر قیمت چهار میلیون تومان و سکه یک گرمی نیز بدون تغییر قیمت دو میلیون و 400 هزار تومان ارزش داشت.
  علاوه بر این، در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار به یک ‌میلیون و 43 هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای چهار میلیون و 520 هزار تومان فروخته شد.

  انس جهانی طلا نیز امروز با کاهش نسبت به روز پنجشنبه گذشته به قیمت یک‌هزار و 787 دلار و 85 سنت معامله شد.

  به گزارش ایرنا، طی دو هفته اخیر قیمت سکه و طلا متاثر از بازار ارز روند کاهشی داشت و نوسان ارزی و سیر نزولی قیمت ارز روی بازار طلا نیز تاثیر گذاشت. 

  بررسی روند معاملات ارزی در روزهای اخیر نشان می‌دهد که کاهش ریسک‌های برون‌زا، حضور پرقدرت بازارساز و تقویت عرضه اسکناس در بازار متشکل ارزی به منظور مدیریت نوسان نرخ ارز، باعث افت قیمت‌ها در بازار ارز و همچنین بازار طلا شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی