عصر بازاربرنج

قیمت طلا به ثبات رسید؟

عصر اعتبار- رئیس اتحادیه طلای تهران می‌گوید: قیمت طلا به ثبات رسیده و پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا همین رویه را داشته باشد و طلا گران نشود.

قیمت طلا به ثبات رسید؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز دوباره ارزان شد. به گفته رئیس اتحادیه طلای تهران دو عامل در کاهش قیمت طلا اثرگذار است:

  1- کاهش سه دلاری قیمت انس جهانی طلا و رسیدن آن به کانال یک هزار و 847 دلار

  2- کاهش جزئی قیمت دلار و رسیدن آن به کانال 24 هزار و 440 تومان

  ابراهیم محمدولی معتقد است قیمت طلا به ثبات رسیده است. چنانچه انس جهانی طلا همین روال را داشته باشد، قیمت طلا نوسان چندانی ندارد و پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا همین رویه را داشته باشد و قیمت طلا گران نمی‌شود.

  روز گذشته هم نادر بذرافشان، دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران‌ درباره پیش‌بینی قیمت طلا گفته بود: «احتمالا قیمت طلا و سکه فردا (امروز) ‌هم روند با ثباتی داشته باشد.»

  رئیس اتحادیه طلای تهران درباره روند بازار طلا به تجارت‌نیوز گفت: خوشبختانه در چهار روز اخیر تقاضا برای خرید مصنوعات طلا بهتر شده است. این نشان می‎‌دهد نگاه مثبتی در بازار ارز وجود دارد که با ثبات قیمت طلا تقاضای مردم برای خرید طلا بیشتر شده است.

  قیمت سکه چقدر ارزان شد؟
  محمدولی در ادامه با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته 30 هزار تومان کاهش یافت و با نرخ یک میلیون و 80 هزار تومان معامله شد. سکه طرح جدید هم 250 هزار تومان کاهش یافت و به قیمت 10 میلیون و 950 هزار تومان رسید.

  همچنین امروز قیمت نیم سکه و ربع سکه هم نسبت به دیروز هر یک به ترتیب 180 و 150 هزار تومان کاهش یافت که قیمت هر یک به ترتیب پنج میلیون و 900 هزار تومان و سه میلیون و 900 هزار تومان رسید.

  قیمت سکه گرمی هم نسبت به دیروز 20 هزار تومان کاهش یافت و با قیمت دو میلیون و 280 هزار تومان معامله شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو