عصر بازاربرنج

رئیس پلیس آگاهی ناجا:

شکایتی با عنوان صدور کارت هوشمند بیمه نداشتیم

عصر اعتبار- سردار قنبری گفت: تاکنون پرونده‌ای در خصوص کلاهبرداری تلفنی با عنوان صدور کارت هوشمند بیمه نداشته‌ایم.

شکایتی با عنوان صدور کارت هوشمند بیمه نداشتیم
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، قصه تکراری کلاهبرداری‌های تلفنی پایان ندارد. تماس‌های قدیمی با دروغ‌های شاخدار که فقط به دنبال خالی کردن جیب مردم هستند.

  شاید داستان جدیدی نباشد، این که افرادی به اسم بیمه با خانه برخی از شهروندان تماس می‌گیرند و درخواست مبلغی را برای صدور کارت هوشمند بیمه می‌کنند، در حالی که سازمان تأمین اجتماعی بارها در این خصوص به بیمه شدگان خود هشدار داده و از آن‌ها خواسته که به این تماس‌ها توجهی نکنند.

  اما سردار قنبری رئیس پلیس آگاهی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص کلاهبرداری‌های تلفنی با عنوان صدور کارت هوشمند بیمه، اظهار کرد: پرونده مشخصی در این خصوص تاکنون برای ما ارجاع نشده است و آمار به خصوصی در این زمینه نداریم.

  وی ادامه داد: پرونده‌هایی درباره کلاهبرداری‌های تلفنی در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است، اما تاکنون در خصوص تماس‌های تلفنی با عنوان صدور کارت هوشمند برای بیمه‌شدگان پرونده‌ای به پلیس آگاهی ناجا ارجاع داده نشده است.

  سردار قنبری گفت: اگر مردم مورد این گونه کلاهبرداری‌های تلفنی قرار گرفتند، به پلیس آگاهی مراجعه و شکایت خود را اعلام کنند و پلیس پیگیر پرونده آن‌ها و برخورد با مجرمان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی