عصر بازاربرنج

ارسال کمک‌های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری به مناطق محروم

عصر اعتبار- گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، یک بار دیگر در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توزیع کمک‌های مومنانه، بسته‌های معیشتی را روانه مناطق محروم کرد.

ارسال کمک‌های گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری به مناطق محروم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، برای کمک به زلزله‌دیدگان شهر سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد بسته‌های اقلام غذایی به ارزش 2 میلیارد ریال به این منطقه زلزله زده ارسال شد.

  با وقوع زلزله 5.6 ریشتری در شهر سی‌سخت و خسارت‌های وارد شده به مردم آن منطقه و با توجه به شرایط سخت متأثر از زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد، اقلام غذایی تهیه شده از طریق بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری آماده و ارسال شد.

  گروه مالی و گردشگری و بانک گردشگری همچنین در آستانه میلاد با سعادت امام علی علیه‌السلام صدها بسته کمک‌های مومنانه به مناطق محروم در نقاط مختلف کشور تهیه و ارسال کرد.
  ارزش کمک‌ها در قالب بسته‌های معیشتی کمک‌های مومنانه و همچنین کمک به مردم زلزله زده شهر سی‌سخت، در مجموع 7 میلیارد و 500 میلیون ریال است که از طریق گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری تأمین شده است.

  این گزارش حاکیست؛ گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری همچنین با شیوع ویروس کرونا در کشور، در اجرای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مومنانه، از ابتدای سال جاری تاکنون هزاران بسته کمک معیشتی را در مناطق کمتر برخوردار کشور و آسیب دیدگان ناشی از کرونا از طریق بنیاد نیکوکاری یاس توزیع کرده است.

  این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو