عصر بازاربرنج

آینده روشن در انتظار سهامداران بانک پارسیان

عصر اعتبار- بانک پارسیان با ارایه صورت‌های مالی شش ماهه از عملکرد درخشان گروه بانک در سال سخت اقتصادی پرده‌برداری کرد.

آینده روشن در انتظار سهامداران بانک پارسیان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از  ایبِنا، بررسی صورت های مالی بانک پارسیان نشان می دهد که سود خالص تلفیقی این بانک در نیمه نخست امسال با رشد حدود 2120 درصدی نسبت به  مدت مشابه پارسال به بیش از 31 هزار میلیارد ریال رسیده است.

  بر اساس این گزارش، سود خالص تلفیقی بانک در شش ماهه منتهی  به پایان شهریور امسال  بالغ بر 31 هزار و 218 میلیارد و 796 میلیون ریال بوده  که نشان دهنده  افزایش 2120 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است. آنگونه که صورت های مالی منتشر شده نشان می دهد سود خالص تلفیقی بانک در نیمه نخست سال گذشته بالغ یک هزار و 405 میلیارد و 938 میلیون ریال بوده است.

  بانک پارسیان برای حرکت در مسیر بانکداری حرفه ای و پاسخ به خواسته سهامداران با اقدامات ارزشمندی همچون؛ توسعه سبد محصولات، پیگیری مستمر معوقات، افزایش میزان سپرده‌های جاری، افزایش منابع ارزان قیمت، کاهش بهای تمام شده پول و غیره توانست خیزشی بلند در راستای بهبود شرایط این بانک و حرکت به سوی دستیابی به سود با کیفیت و پایدار بردارد.

  بانک پارسیان در راستای واگذاری دارایی ها و املاک مازاد  اقدام به عرضه شرکت های اپال کانی پارس و لیزینگ پارسیان در بورس با ارزش بازار حدوداً 300 هزار میلیارد ریال کرده است که برای سهامداران ارزش افزوده  ایجاد نموده و قدم محکم و مثبتی برداشته شد. همچنین انتظار می رود طی چندماه آتی شرکت فولاد سبزوار نیز در بورس عرضه شود که مجموعه این عوامل آینده ای روشنی را برای سهامداران بانک نوید می دهد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی