عصر بازار

بزرگ‌ترین قرارداد صنعت بیمه کشور منعقد شد

عصر اعتبار- مدیر عامل بیمه رازی با اعلام این خبر افزود : در این قرارداد که جزو بزرگ‌ترین قراردادهای صنعت بیمه کشور به شمار می آید جمعیت بیش از نیم میلیون نفری ، تحت پوشش کامل خدمات بیمه رازی قرار گرفتند.

بزرگ‌ترین قرارداد صنعت بیمه کشور منعقد شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، مدیرعامل بیمه رازی در هشتمین جلسه سه شنبه های پاسخگویی که در استودیو خبر روابط عمومی بیمه رازی برگزار شد تاکید کرد: قرارداد با وزارت نیرو به دلیل گستردگی و پراکندگی کارکنان این وزارتخانه در سراسر کشور، یکی از بزرگترین قراردادهای صنعت بیمه است و برای بیمه رازی یک توفیق بزرگی است که این مهم با حضور و نقش پر رنگ نمایندگان در این حوزه عملی می شود.

  جباری افزود : تمامی فرایندهای قانونی این قرارداد با ابلاغ رسمی وزارت نیرو انجام شده و تمامی زیرساخت‌های کامل برای اجرای قرارداد در بیمه رازی ایجاد شده است .

  جباری در این نشست اینستاگرامی که با حضور بیش از 2500 نفر برگزار شد تصریح کرد: سال 1400 سال اوج و شکوفایی بیمه رازی خواهد بود و در گام نخست ، این شرکت افزایش سرمایه 600 درصدی انجام داد و سرمایه شرکت از 300 میلیارد تومان به حدود 2000 میلیارد تومان افزایش یافت که ثمره زیادی برای شرکت داشت.

  علی جباری در خصوص افزایش سرمایه و تاثیر آن بر عملکرد شرکت بیمه رازی افزود: بعد از افزایش سرمایه 600 درصدی ، این شرکت در صنعت بیمه ارتقاء معناداری پیدا کرد و به سومین شرکت بزرگ بیمه ای تبدیل شد ، بر همین اساس پرتفوی شرکت نیز بزرگ شده است چرا که ظرفیت‌های شرکت افزایش چشمگیری یافته‌است. همچنین ظرفیت نگهداری شرکت نیز پنج برابر شد که ابزار خوبی برای نمایندگان برای فعالیت بیشتر و بهتر است. علاوه بر این اخذ مجوز قبولی اتکایی است که در مرحله نهایی است و نقطه قوت خوبی برای بیمه ارزی است. همچنین این افزایش سرمایه سبب شد تا در برخی از کنسرسیوم ها نقش رهبری را پیدا کنیم. در حقیقت یکی از بزرگ ترین گامهایی که در بیمه رازی برداشته شد اصلاح ساختار مالی شرکت است.

  مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به افزایش 280 درصدی حق بیمه نسبت به سال گذشته و تاکید بر اینکه سال 1400 برای بیمه رازی سالی خاص و سال اوج و شکوفایی بیمه رازی است افزود: قبل از شروع سال پنج چرخش استراتژیک ، 15 هدف بنیادین و 20 راهبرد را برای رسیدن به اهداف شرکت تبیین کردیم. از شروع سال جاری هم بر اساس همین پنج استراتژی و اهداف بنیادی، تمام ارکان بیمه رازی فعالیت خود را آغاز کرده و با هماهنگی و برنامه کامل پیش می‌رود.

  وی افزود: استراتژی اول بیمه رازی این بود که از ستاد محوری به صف محوری و شعبه محوری روی آورد. این اولین چرخش استراتژیک و مهمترین استراتژی بیمه رازی بود. این استراتژی به نقش شعب برای تحرک‌آفرینی در شرکت بیمه رازی توجه ویژه دارد ، چرا که در خصوص حضور بهتر و قوی‌تر نمایندگان ، هر جا که نیاز بود تغییر ساختار انجام داده و فضا را برای فعالیت نمایندگان به عنوان بازوی اصلی شرکت  باز کردیم و سیاست اصلی ما این است که از شبکه فروش حمایت کنیم.

  علی جباری مدیرعامل شرکت بیمه رازی، در پایان در خصوص افق بیمه رازی در پایان سال 1400 اظهار کرد: بیمه رازی دارای برنامه است و بر اساس نقشه راهی که ترسیم کرده پیش می رود.

  وی تصریح کرد :مهمترین برنامه ما افزایش ظرفیت ها و توانمندی شرکت برای حضور پرقدرت در بازار بیمه کشور است و سال جاری سال شکوفایی بیمه رازی است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو