عصر بازار

جهش ۱۲ درصدی بیت کوین

عصر اعتبار- قیمت بیت کوین ۱۲ درصد جهش کرد، اتر با ۵ درصد افزایش، بالاترین رکورد ۳ هفته اخیر را زد.

جهش ۱۲ درصدی بیت کوین
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، روز دوشنبه ارزهای رمزنگاری شده در بالای طیف های قیمتی اخیر قرار گرفتند. بیت کوین تا 12.5 درصد افزایش یافت و به 39850 دلار رسید، بالاترین میزان از اواسط ماه ژوئن، در حالی که اتر به بالاترین قیمت 3 هفته ای 2.344 دلار رسید.

  هفته گذشته، ایلان ماسک گفت که این خودروسازی، احتمالاً پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد. این شرکت در ماه می چنین پرداخت هایی را به حالت تعلیق درآورد و به فروش بالای ارز رمزنگاری شده کمک کرد.

  جک دورسی، رئیس توییتر نیز هفته گذشته گفت که ارز دیجیتال بخش بزرگی از آینده  این شرکت رسانه ی جمعی است و روز یکشنبه گزارش شده که آمازون به دنبال پذیرش پرداخت بیت کوین تا پایان سال است. جمع بندی این اظهارات کافی بود تا سرانجام بازار از کف حمایتی بلند شود.

  رایان راباگلیا، رئیس جهانی معاملات دارایی های دیجیتال با پلتفرم OSL، گفت: طی پنج جلسه معاملاتی گذشته، شاهد روند صعودی کوتاه مدت در بازار بوده ایم که منجر به تکنیک های اصلی و همچنین نظرات مثبت اخیر شده است. با شکست رکورد 1.2 میلیارد دلار طی 24 ساعت گذشته، چشم انداز و شتاب هفته آینده مثبت است. آخرین بار بیت کوین با رشد 8 درصدی به 38064 دلار رسیده بود. اتر با 5 درصد افزایش به 2304 دلار رسید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی