عصر بازار

توصیه مجدد نهاد ناظر صنعت بیمه به شهروندان

مراقب دام بیمه ای سودجویان باشید

عصر اعتبار- در پی تماس سودجویان و کلاهبردارانی که با ادعای داشتن مجوز از بیمه مرکزی به فروش محصولات جعلی بیمه ای اقدام می کنند اطلاعیه ای از سوی نهاد ناظر صنعت بیمه صادر شد.

مراقب دام بیمه ای سودجویان باشید
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به افزایش هزینه های درمانی و اهمیت موضوع پوشش های بیمه ای، تماس های تلفنی بسیاری با شهروندان برقرار می شود و اشخاصی مجهول الهویه نسبت به معرفی و عرضه محصولات بی هویت بیمه ای اقدام می کنند.
  بر اساس این اطلاعیه از شهروندان درخواست شده در صورت تماس سودجویان بلافاصله مراتب از طریق شماره تلفن 2342 به بیمه مرکزی اعلام شود تا با بهره گیری از ظرفیت های حقوقی و قانونی افراد متخلف برخورد لازم به عمل آید.
  نهاد ناظر صنعت بیمه یک مجموعه نظارتی، هدایتی و حمایتی است و محصولی برای فروش نداشته و تماسی نیز از سوی کارکنان بیمه مرکزی در این خصوص با شهروندان برقرار نمی شود. بیمه مرکزی در پایان این اطلاعیه به شهروندان توصیه کرده با استفاده از ظرفیت کارگزاری ها و نمایندگی های مجاز بیمه ای دارای پروانه فعالیت نسبت به تهیه بیمه نامه های خود اقدام کنند.
  گفتنی است پرونده برخی از مراکز غیرمجاز و اشخاصی که از نام و عنوان بیمه مرکزی سواستفاده کرده اند در مراجع قانونی در حال پیگیری است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی