عصر بازار

آغاز جشنواره نیک آفرین با جوائز نفیس

عصر اعتبار- دومین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ( ریالی )بانک کارآفرین با جوایز ارزنده، با هدف ترویج فرهنگ پسندیده قرض‌الحسنه آغاز شد.

آغاز جشنواره نیک آفرین با جوائز نفیس
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، دومین جشنواره نیک آفرین با شعار "به نیکی بچرخد همی روزگار..." از امروز اول تیر ماه آغاز شد، به‌پاس قدردانی از سپرده‌گذاران نیک‌اندیش این بانک، به‌ قید قرعه 23 جایزه یک میلیاردریالی،23 جایزه 500 میلیون ریالی،23جایزه 100میلیون ریالی و 223 جایزه 10 میلیون ریالی و میلیاردها ریال جوایز نقدی دیگر به برندگان اهدا خواهد شد.

  همچنین طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، از هر 10 نفر واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی، یک نفر برنده یکی از جوایز ارزنده بانک کارآفرین خواهد بود. حداقل موجودی برای شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک کارآفرین یک میلیون ریال است و به ازای هر یک میلیون ریال در پایان هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود.

  مشتریان محترم برای مشارکت در امر پسندیده قرض‌الحسنه و بهره‌مندی از آثار معنوی و جوایز این جشنواره می‌توانند نسبت به افتتاح یا تکمیل موجودی حساب خود اقدام کنند. شایان ذکر است امتیاز کسب‌شده توسط دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه نیک آفرین از اول مهر ماه 1400(پایان دوره نخست جشنواره) تا پایان 31 شهریور ماه 1401 مبنای شرکت در قرعه‌کشی خواهد بود.

  هم‌وطنان ارجمند می‌‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک کارآفرین به شماره 23350-021 تماس حاصل کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو