عصر بازار

در شعب بانک صادرات ایران؛

سود سهامداران شرکت ماشین سازی اراک پرداخت می شود

عصر اعتبار- ​پرداخت سود سهامداران شرکت ماشین سازی اراک مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.

سود سهامداران شرکت ماشین سازی اراک پرداخت می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت ماشین سازی اراک سود سهام سال منتهی به پایان ١٣٩٣ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز دو شنبه بیست و سوم شهریورماه قابل پرداخت است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
    شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن:٨٨٨۰١٥٢١شرکت ماشین سازی اراک تماس بگیرند.
    گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٥ شعبه در سراسر کشور، ٤١۰ هزار و٢٦٥دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ٤٤١ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی