عصر بازار

تغییرات جزئی در قیمت سکه و طلا در بازار

عصر اعتبار- قیمت دلار و یورو در حالی امروز در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته تغییری نکرد که قیمت انواع سکه افزایش ۱۰ تا ۳۰ هزار تومانی را تجربه کرد.

تغییرات جزئی در قیمت سکه و طلا در بازار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار امروز (سه‌شنبه) با افزایش 30 هزار تومانی نسبت به دیروز، چهار میلیون تومان است اما سکه طرح جدید با افزایش 10 هزار تومانی، چهار میلیون و 10 هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

  قیمت نیم‌سکه دو میلیون و 80 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 290 هزار تومان (10 هزار تومان افزایش قیمت) و سکه یک گرمی 850 هزار تومان است که نسبت به دیروز 10 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد.

  همچنین هر گرم طلای 18 عیار در طلافروشی‌ها با 2000 تومان افزایش قیمت به 409 هزار تومان رسیده است. در بازارهای جهانی نیز  هر اونس طلا 1502 دلار معامله می‌شود.

  آخرین نرخ خرید و فروش دلار و یورو

  قیمت ارز در بازار به ثبات نسبی رسیده و بر همین اساس بانک‌ها امروز هر دلار آمریکا را 11 هزار و 291 تومان و هر یورو را به قیمت 12 هزار و 452 تومان می‌خرند.

  قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانک‌ها نیز 13 هزار و 903 تومان اعلام شده است که نسبت به روز قبل تفاوتی ندارد.

  قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها 12 هزار و 600 تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود 13 هزار تومان می‌رسد که نسبت به روزهای قبل کاهش یافته است.

  همچنین صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز قیمت خرید دلار را 11 هزار و 200 تومان و قیمت فروش آن را 11 هزار و 300 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته قیمت دلار تغییری نکرده است.

  این صرافی‌ها امروز هر یورو را به قیمت 12 هزار و 500 تومان می‌خرند و 12 هزار و 600 تومان می‌فروشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو