عصر بازار

در آمدی بر آثار شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد جهان و ایران

عصر اعتبار- معاونت امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارش درآمدی بر آثار شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد جهان و ایران را منتشر کرد.

در آمدی بر آثار شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد جهان و ایران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس، در گزارش 119 صفحه ای خود به ابعاد مختلف شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی و ایران پرداخته است.

  بر اساس این گزارش ، به احتمال زیاد پیش‌بینی رشد مثبت نزدیک به صفر درصد در سال 1399 محقق نمی‌شود و سال آینده اقتصاد ایران احتمالا با رشد منفی تولید دست به گریبان خواهد شد.

  پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا در سطح بین‌المللی ، بورس‌های جهانی ،بازار نفت، پیامدهای شیوع کرونا بر رشد اقتصادی و نیز  پیامدهای شیوع کرونا برای اقتصاد ایران شامل  تجارت خارجی ، صادرات نفت، تجارت غیرنفتی، تولید و اشتغال، پیش بینی وضعیت تولید و اشتغال بعد از کرونا ، فعالیت‌های آسیب دیده شدید و سهم آن‌ها از اشتغال و ارزش افزوده اقتصاد و همچنین بررسی میزان آسیب‌پذیری اقتصاد در اثر حذف فرضی فعالیت‌های اقتصادی، بودجه، وضعیت بودجه دولت پیش از شیوع کرونا ، بازار ارز ، مسکن ، بازار طلا ، بورس و بازار سرمایه ، قیمتها و تورم،  وضعیت نقدینگی و پایه پولی کشور، وضعیت تورم، مصرف آب، برق و بنزین، محوری ترین مباحثی است که در این گزارش به آن پرداخته شده است.

  متن کامل گزارش را می‌توانید از اینجا +  آثار کرونا بر کسب و کار و اقتصاد  + دریافت نمایید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • ۱۵
   • اعتبار امروز
   • شماره ۸ اعتبار امروز
   • شماره ۷ اعتبار امروز
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
   آرشیو