عصر بازاربرنج

تسهیلات کمیته امداد برای تأمین مسکن «مددجویان»

عصر اعتبار- رئیس کمیته امداد گفت:این نهاد و وزارت راه و شهرسازی توافق کردند قیمت زمین از مسکن مهر مددجویان حذف و قیمت این واحدها برای مددجویان براساس هزینه تمام شده اعیان، محاسبه شود.

تسهیلات کمیته امداد برای تأمین مسکن «مددجویان»
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد  با حضور در جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در حوزه مسکن مددجویان، گفت: براساس برنامه پنج ساله کمیته امداد، تامین 150 هزار واحد مسکن برای خانواده‌های تحت حمایت پیش‌بینی شده که تاکنون کمیته امداد توانسته بیش از 50 درصد اهداف برنامه را محقق کند.

  وی افزود: همچنین تعمیر و نوسازی 350 هزار مسکن مددجویان در این برنامه در نظر گرفته شده که عملکرد کمیته امداد در این بخش 72 درصد تحقق یافته است.

  رئیس کمیته امداد با تاکید بر ضرورت تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر به مددجویان در راستای تبصره 10 قانون بودجه سال 98، خاطرنشان کرد: تحویل واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی به مددجویان باید با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.

  در این جلسه که با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر برگزار شد، کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی توافق کردند قیمت زمین از مساکن مهر مددجویان حذف و قیمت این واحدها برای مددجویان براساس هزینه تمام شده اعیان، محاسبه شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار