عصر بازاربرنج

رییس هیات مدیره بانک کشاورزی:

به واسطه عقود اسلامی سالانه در بانک کشاورزی به بیش از ۱.۵ میلیون نفر تسهیلات در امر تولید ارائه می دهیم

عصر اعتبار- رییس هیات مدیره بانک کشاورزی: به واسطه عقود اسلامی سالانه در بانک کشاورزی به بیش از ۱.۵ میلیون نفر تسهیلات در امر تولید ارائه می دهیم

به واسطه عقود اسلامی سالانه در بانک کشاورزی به بیش از ۱.۵ میلیون نفر تسهیلات در امر تولید ارائه می دهیم
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی ،مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید شعب بانک کشاورزی استان خوزستان با حضور دکتر داور ماهی کار رئیس هیات مدیره بانک، جمعی از مسئولان محلی ، مدیران شبکه بانکی و رؤسای شعب این بانک روز دوشنبه 24 شهریورماه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان خوزستان در این مراسم دکتر ماهی کار با تسلیت روز شهادت حضرت امام زین العابدین ( ع ) و گرامیداشت هفته بانکداری گفت: قانون عملیات بانکداری بدون ربا، بستر لازم را برای اعتلای بانک ها در بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی فراهم و مسیر خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل کرد .

  رئیس هیات مدیره بانک افزود: دوره آزمایشی اجرای قانون عملیات بانکی بدون ربا  ابتدا در بانک کشاورزی صورت گرفت و در ادامه به سایر بانک ها تسری داده شد و امروز افتخار می کنیم که به واسطه عقود اسلامی، سالانه در این بانک به بیش از 1.5 میلیون نفر تسهیلات در امر تولید ارائه داده و اعتبارات مورد نیاز بخش کشاورزی را در مسیر رشد و توسعه اقتصادی فراهم می کنیم.

  ماهی کار در ادامه با اظهار اینکه پس از گذشت قریب به چهار دهه فعالیت در عرصه بانکداری توانسته ایم تجهیزمنابع و تدارک نقدینگی برای تامین مالی تولید را به نحو احسن انجام دهیم گفت: با ارائه ابزارهای نوین مبتنی بر فناوری جدید نیز بر اطمینان مشتریان به این بانک افزوده شده و با اتکاء به این اعتماد 45.5 میلیون انواع حساب در شعب این بانک افتتاح و 15.5 میلیون فقره انواع کارت برای مشتریان صادر شده است .

  وی با اشاره به مفاهیم اقتصاد مقاومتی گفت: در شهریورماه سال 1389 مقام معظم رهبری کلید واژه اقتصاد مقاومتی را مطرح فرمودند و از آن سال به بعد در نوروز هر سال معظم له بر اساس کلید واژه مذکور با نامی که راهبرد اقتصادی کشور در آن سال را مشخص می کند شعار جدیدی را طرح می کنند؛ در این راستا سال جاری نیز به نام سال جهش تولید ملی لقب گرفته است .

  رئیس هیات مدیره بانک اظهار داشت:ذات اصطلاح اقتصاد مقاومتی و زیربخش های آن حاکی از آن است که ما در جنگ اقتصادی تمام عیاری قرار داریم و در این عرصه به جهادگران عرصه اقتصادی نیازمندیم.

  وی با تاکید بر این مهم افزود: در سال جاری ،با هدف تحقق اهداف متصور برای جهش تولید ملی برنامه های عدیده ای  از جمله تکمیل و راه اندازی طرح های راکد و نیمه تمام ، حمایت از شرکت های دانش بنیان ، حمایت از طرح های تولیدی صادرات محور و زنجیره های تولید، کمک به توسعه روش های نوین آبیاری ، حمایت از توسعه گلخانه ها و مکانیزاسیون کشاورزی ، حمایت از کشت و فرآوری گیاهان دارویی و حمایت از بخش زراعی و توسعه کشت دیم در دستور کار شعب این بانک قرار گرفته است .

  ماهی کار گفت: همان طوری که جریان گردش خون در بدن، ضامن حیات انسان و سوخت در موتور ماشین ضامن حرکت آن است ، بانک ها به طور اعم ضامن حیات اقتصاد کشور هستند و این بانک با اجرای برنامه های اشاره شده عامل پویایی و رشد و شکوفایی اقتصاد کشاورزی خواهد بود .

  وی اضافه کرد: وقتی صحبت از رشد اقتصادی مداوم در بخش کشاورزی می شود این رشد از طریق گسترش ظرفیت های تولیدی و یا ایجاد بهره وری بیشتر از نهاده های موجود می باشد که تحقق این مهم در گرو سرمایه گذاری است و ما در این بانک تسهیلات لازم را هم برای سرمایه گذاری های زیربنایی و هم برای سرمایه در گردش مورد نیاز بخش کشاورزی فراهم کرده ایم .

  رییس هیات مدیره بانک در پایان ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده مهندس صفدری در طی مدت حضورشان در استان ، مهندس معماریان را به عنوان مدیر جدید شعب بانک در استان خوزستان معرفی و اظهار امیدواری کرد؛ با همکاری و همدلی مجموعه مسئولان محلی و همکاران شعب، شاخص های عملکردی بانک در این منطقه ترقی یافته و اقتصاد کشاورزی در این استان متعالی شود .

  در ادامه جهانپور معماریان مدیر بانک کشاورزی در استان خوزستان ضمن قدردانی از اولیاء بانک به ویژه مدیر عامل بانک کشاورزی به سبب اعتماد در انتصاب و واگذاری مسئولیت استان اظهار داشت: با مدد خداوند متعال و همت همکارانم در تحقق اهداف عالیه بانک، خدمت و توسعه بخش کشاورزی استان تلاش مضاعف خواهیم کرد.

  معماریان درباره برنامه های بانک کشاورزی عنوان کرد: رضایت مندی مشتریان، بهبود شاخص های کلیدی و حمایت همه جانبه بخش کشاورزی از مهم ترین عناوین، برنامه ها و اهداف ما در بانک است که با تمام توان در تحقق آنها از هیچ کوششی فروگذاری نخواهیم کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار