عصر بازاربرنج

معاون درمان تامین اجتماعی اعلام کرد

ساخت ۶۱ درمانگاه جدید تامین اجتماعی/ تفکیک بخش سرپایی ۲۶ مرکز درمانی

عصر اعتبار- معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تفکیک درمانگاه‌ها و فضای مراجعات سرپایی از فضای بستری ـ ذیل طرح سطح بندی خدمات درمانی در مراکز ملکی سراسر کشور ـ گفت: معمولا در محوطه بیمارستان‌ها فضاهای مناسبی داریم که می‌توانیم بخش سرپایی و درمانگاه را جدا کنیم. تفکیک ۲۶ درمانگاه مصوب شد که در سال جاری انجام خواهد شد.

ساخت ۶۱ درمانگاه جدید تامین اجتماعی/ تفکیک بخش سرپایی ۲۶ مرکز درمانی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، امیرعباس منوچهری با اشاره به اجرای طرح سطح‌بندی خدمات درمانی در سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: طرح‌هایی را در سال 99 دنبال کردیم که در نهایت منجر به اخذ مصوباتی از هیئت مدیره سازمان شد که سطح‌بندی خدمات درمانی از جمله آنهاست.

    وی افزود: در همین راستا 61 درمانگاه جدید ساخته خواهد شد. ساخت این درمانگاه‌ها را در شهرستان‌های بالای 20 هزار نفر جمعیت از اواخر سال گذشته شروع کردیم که باید ظرف چهار سال آینده به سرانجام برسد. در واقع یک پروژه چهارساله پیش رو داریم.

    معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به راه‌اندازی 551 تخت بستری تا پایان سال گذشته گفت: یکی از برنامه‌هایی که در ذیل طرح سطح بندی خدمات درمانی دنبال می‌کنیم این است که در مراکز ملکی سراسر کشور، درمانگاه‌ها و فضای مراجعات سرپایی را از فضای بستری تفکیک کنیم. معمولا در محوطه بیمارستان‌ها فضاهای مناسبی داریم که می‌توانیم بخش سرپایی و درمانگاه را جدا کنیم.

    منوچهری ادامه داد: در سال 99، تفکیک 26 درمانگاه مصوب شد که در سال جاری انجام خواهد شد. خرید 46 دستگاه آمبولانس نیز در دستورکار است که البته مراکزی جدیدی هم اضافه خواهد شد و در مجموع خرید بیش از 100 آمبولانس را در سال 1400 در دستورکار داریم.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی
    پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
      پربازدیدترین های هفته
        دکه مطبوعات
        • ۱۵
        • اعتبار امروز
        • شماره ۸ اعتبار امروز
        • شماره ۷ اعتبار امروز
        • شماره ۶ اعتبار امروز
        • شماره پنجم
        آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
        آرشیو