عصر بازار

نماینده دادستان تهران:

پول‌ها قبل از واریز به حساب رضوی۱۳بار چرخید

عصر اعتبار- نماینده دادستان تهران با بیان اینکه پرونده امامی و دلاویز یک پولشویی حرفه ای است گفت: پول‌ها قبل از واریز به حساب رضوی سیزده دست می چرخید.

پول‌ها قبل از واریز به حساب رضوی۱۳بار چرخید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، قهرمانی نماینده دادستان تهران در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات سید محمدهادی رضوی در ارتباط با اتهامات دلاویز گفت: پرونده محمد امامی و احسان دلاویز یک پولشویی حرفه‌ای است.

  وی افزود: تسهیلات تا به حساب آقای رضوی بیاید 13 بار چرخیده است از حساب فلان شخص به حساب دختر 14 ساله کارپرداز آقای امامی به حساب باران تجارت که مربوط به کارتون خواب‌ها است و پس از آن به حساب شیرخوارگاه از بستگان محمد امامی و ارسال دوباره آن به حساب یک دختر 14 ساله و دوباره به حساب‌های دیگر تمامی اینها معنای پولشویی حرفه‌ای را دارد.

  نماینده دادستان تهران با اشاره به ردیابی چک‌های دلاویز گفت: بخش قابل توجهی از اینها به حساب حمید حاجیان رفته است توضیح دهید پول‌ها را چطور گرفتید چرا محمد امامی برایتان پورشه خرید است تبلیغات برای شما چقدر سودآور بوده است که برایتان پورشه خریده است.

  وی با بیان اینکه رضوی به دنبال هر بهانه‌ای بود که پول از بانک بر دارد گفت: فاکتورها و قراردادهای جدیدی هم در این رابطه ارائه داده است لازم می‌شد رضوی به اسم بستنی هم از بانک پول بر می‌داشت.

  نماینده دادستان تهران همچنین با ارائه چند عکس از جلسات محرمانه امامی و دلاویز با بخشایش در ویلایی در امارات از متهم خواست در این باره توضیح دهد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی