عصر بازاربرنج

وزارت اقتصاد:‌

پاداش مالیاتی به برخی استانداران و بانک‌های خصوصی غیرقانونی نیست

عصر اعتبار- وزارت اقتصاد اعلام کرد:‌ سازمان امور مالیاتی کشور، مجوز قانونی برای پرداخت‌های مالی به کسانی که در امر وصول مالیات فعالیت مؤثرداشته یا می‌‌دارند، دارد و از این منظر، هیچ اقدام غیرقانونی و یا تخلفی در این رابطه صورت نگرفته است.

پاداش مالیاتی به برخی استانداران و بانک‌های خصوصی غیرقانونی نیست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از فارس،‌ وزارت امور اقتصادی و داریی به خبر «دیوان محاسبات؛ پاداش‌های وزارت اقتصاد به برخی استانداران و بانک‌های خصوصی رسید+سند» مورخ 1398.9.10 واکنش نشان داد.

  در پاسخ وزارت اقتصاد آمده است:‌ براساس حکم ماده 217 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور، مجوز قانونی برای پرداخت‌های مالی از محل منابع این ماده به کسانی که در امر وصول مالیات فعالیت مؤثری مبذول داشته و یا می‌‌دارند اعم از حقیقی و حقوقی را دارا است و از این منظر، هیچ اقدام غیرقانونی و یا تخلفی در این رابطه صورت نگرفته است.

  همانگونه که در ماده 217 قانون مالیات‌های مستقیم، تصریح شده است، از محل اعتبارات موضوع این ماده می‌توان به کسانی که در امر وصول مالیات، فعالیت‌ مؤثری مبذول داشته و یا می‌دارند نسبت به پرداخت پاداش اقدام نمود.

  بنابراین رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور براساس همکاری‌ها و مشارکت مؤثری که اعضای ستاد درآمد و تجهیز منابع استان در امر وصول مالیات داشته‌اند نسبت به پرداخت مبالغ محدودی پاداش اقدام نموده است.

  گفتنی است این پرداخت از محل اعتبارات وزارت امور اقتصادی و دارایی انجام نشده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو