عصر بازاربرنج

امروز تمام سنوات رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پرداخت می‌شود

عصر اعتبار- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از پرداخت کامل سنوات و مزایای پایان خدمت رانندگان بازنشسته این شرکت خبر داد.

امروز تمام سنوات رانندگان بازنشسته اتوبوسرانی پرداخت می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره گلایه‌مندی رانندگان اتوبوس بازنشسته به دلیل پرداخت نشدن سنوات و مزایای پایان خدمتشان، اظهار داشت: این رانندگان در سه روز پایانی سال گذشته بازنشسته شده‌اند که 70 درصد از مزایای پایان خدمت همه آنها پرداخت شده و 30 درصد از پرداخت مزایای آنها باقی مانده بود.

  وی افزود: با اقدامات انجام گرفته، امروز به صورت کامل سنوات و مزایای پرداخت نشده به حساب بازنشستگان اتوبوسرانی که قبل از سال جدید بازنشسته شده‌اند، واریز می‌شود.

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: رانندگان اتوبوس فعالیت آنها جزو مشاغل سخت و زیان‌آور است و بر همین اساس این افراد با 20 سال خدمت بازنشسته می‌شوند ولی برای اینکه بیمه آنها دچار مشکل نشود، در انتهای 20 سال فعالیت آنها، 4 درصد حق بیمه باید توسط اتوبوسرانی برایشان پرداخت شود که خوشبختانه این اقدام به صورت کامل انجام گرفته است.

  ترفع در ادامه درباره ارائه وام به رانندگان اتوبوس گفت: پرداخت تسهیلات ناشی از کرونا به رانندگان در حیطه اختیارات شرکت واحد نیست و وزارت رفاه مسؤولیت این موضوع را بر عهده دارد که با بررسی فهرست ارسالی و احصای اسامی رانندگانی که مشمول دریافت وام شده‌اند، پرداخت تسهیلات به آنها آغاز می‌شود.

  وی با تأکید بر اینکه در شرایط موجود، پرداخت وام 2 میلیون تومانی عملاً دردی از رانندگان بخش خصوصی اتوبوسرانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا و کاهش یک‌باره مسافران بیکار شده‌اند، دوا نمی‌کند، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود، دولت تدابیر و تمهیداتی اتخاذ و اجرا کند که این تسهیلات با فاصله زمانی کمتری به دست رانندگان برسد و علاوه بر آن، این حمایت استمرار و تداوم داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار