عصر بازاربرنج

از سوی بنیاد برکت انجام می شود؛

ارائه محتواهای مختلف آموزش مجازی و الکترونیک با تسهیلات ویژه

عصر اعتبار- بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام تسهیلات ویژه آموزشی برای معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم در نظر گرفته است.

ارائه محتواهای مختلف آموزش مجازی و الکترونیک با تسهیلات ویژه
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، هادی جوهری معاون تأمین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با اعلام این خبر توضیح داد: مؤسسه دانش‌بنیان برکت در راستای تحقق عدالت آموزشی در مناطق محروم کشور اقدام به ارائه محتواهای مختلف آموزش مجازی و الکترونیک با تسهیلات ویژه به معلمان و دانش‌آموزان این مناطق کرده است.

  جوهری افزود: پس از مذاکره با تأمین‌کنندگان محتواهای مختلف آموزش مجازی و رصد و جمع‌آوری محتواهای برتر در این حوزه و طراحی یک پلت‌فرم، این محتواهای آموزشی در قالب فلش، سی دی، دی وی دی، کد آموزش آنلاین و سایر اقلام آموزش مجازی با تخفیف 80 درصد به معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته عرضه و ارائه می‌شود.

  وی با اشاره به تخصیص بودجه 4 میلیارد ریالی از سوی بنیاد برکت برای این منظور گفت: معلمان و دانش‌آموزان مناطق محروم می‌توانند با مراجعه به سایت رایاد (رایانه به علاوه یادگیری) به نشانی www.rayad.org اقلام آموزشی مورد نیاز خود را سفارش داده و فقط 20 درصد قیمت واقعی آن را پرداخت کنند.

  معاون تأمین نهاده‌ها و مشارکت‌های اقتصادی بنیاد برکت یادآور شد: 20 درصد سهم پرداختی از سوی خود معلمان و دانش‌آموزان هم به نیت راستی‌آزمایی در نظر گرفته شده تا این اطمینان حاصل شود که محصول سفارش داده شده واقعاً ارزشمند و مورد نیاز خریدار است.

  به گفته جوهری، معلمان و دانش‌آموزان 500 نقطه از کشور می‌توانند از خدمات و تسهیلات آموزشی مؤسسه دانش‌بنیان برکت بهره‌مند شوند.

  وی در این باره توضیح داد: این 500 نقطه در سراسر کشور بر اساس ضریب محرومیت اطلس مناطق محروم بنیاد برکت تعیین شده است و معلمان و دانش‌آموزانی که در این 500 منطقه محروم هدف ساکن هستند، می‌توانند تا سقف 300 هزار تومان محتواهای مختلف آموزش مجازی را با تخفیف 80 درصد خریداری و دریافت کنند. همچنین ملاک لحاظ تخفیف، آدرسی است که برای دریافت کالا ارائه می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: هر فرد می‌تواند با کد ملی خود فقط یک عدد از هر محصول را خریداری کند. همچنین برای اعتمادبخشی هر چه بیشتر، گزینه پرداخت در هنگام تحویل را هم پیش‌بینی کرده‌ایم تا بتوانند 20 درصد سهم خود را به هنگام تحویل سفارش پرداخت نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو