عصر بازاربرنج

با تأیید بیمه مرکزی؛

مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن شد

عصر اعتبار- بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر مدیر عاملی رضا مصطفوی مهر تأیید زد و ایشان رسماً سکان هدایت بیمه میهن را بر عهده گرفت.

مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی با صدور ابلاغیه‌ای، ضمن تایید صلاحیت حرفه‌ای رضا مصطفوی برای تصدی مدیرعاملی بیمه میهن، از جمله بر بهبود عملکرد شرکت، اجرای حاکمیت شرکتی و رعایت مقررات و اصول بیمه گری تاکید کرده است.

  مصطفوی مدیرعامل جدید بیمه میهن از سوابق درخشان و مؤثر بیمه‌ای در حوزه فنی و اجرایی برخوردار است و پیش از این، مدیر آموزش و توسعه، مدیرکل پذیرش مؤسسات و دفاتر بیمه‌ای، مدیرکل مبارزه با پولشویی و مدیرکل توسعه مدیریت ریسک بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را عهده‌دار بوده است.

  مصطفوی دانشجوی دکترا در رشته مدیریت تطبیقی و توسعه و در مرحله دفاع از رساله است و سوابق پژوهشی متعددی نیز در حوزه بیمه دارد.

  گفتنی است اعضای هیات مدیره بیمه میهن پیشتر به اتفاق آراء مصطفوی را که به نمایندگی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای عضویت در هیأت مدیره معرفی شده و بیمه مرکزی نیز این موضوع را تأیید کرده است، به عنوان مدیرعامل بیمه میهن انتخاب و برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت حرفه ای به بیمه مرکزی معرفی کرده بودند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو